FAVORIT PM-9105 • MILD
,

FAVORIT PM-9105

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92735

Моќност: 300W
Турбо Функција

990,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Број на брзини 5
Моќност 300W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички