FAVORIT PL-501 • MILD
,

FAVORIT PL-501

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92734

Моќност: 2800W
Функција за водно проскање
3600 ротирачки кабел
Материјал на кукиште: Пластика
Материјал на подлога: Керамичка

1.199,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Опција за само одржување Даcm
Должина мах.47cm х мин.45cm
Копче за контрола на температура Да
Моќност 2800W
Капацитет на резервоар 280ml
Начин на контрола Механички