FAVORIT MBP 20 • MILD
,

FAVORIT MBP 20

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91510

Димензии:25,82х43,95х34cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 25,5cm

5.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Висина 25,82cm
Ширина 43,95cm
Длабочина 34cm
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 700W
Максимално време на тајмер 35min
Начин на контрола Механички копчиња