Замрзнувач вертикален FAVORIT F2451 • MILD
, ,

Замрзнувач вертикален FAVORIT F2451

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1005193

Eнергетска класа:A+
Димензии:144х54х60cm
Капацитет: 182L
Ниво на бучава: 41dB

16.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 144/54/60 CM

ВОЛУМЕН 210 L / НЕТО 182 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА F

ГАС P600

БОЈА БЕЛА

ИЗМЕНЛИВА ВРАТА
РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ
САД ЗА МРАЗ
ФИОКИ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ
ТРАНСПАРЕНТНИ ФИОКИ
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 238 KWH / ГОД
НИВО НА БУЧНОСТ 41 DB


Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Висина 140cm
Ширина 54cm
Длабочина 60cm
Енгергетска Класа A+
Капацитет на замрзнувач 182L
Проѕирни фиоки Да
Ниво на Бучава 41dB