FAVORIT 43DN4JM2T2S2A-90FHD • MILD
, ,

FAVORIT 43DN4JM2T2S2A-90FHD

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93635

Димензии: 90,3×55,3x18cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 43″

15.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Дијагонала 43″
Резолуција 1920×1080 (Full HD)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да(вграден)
Процесор Quad Core 1.2GHz
Капацитет на Меморија 8GB и 1GB RAM меморија
Јачина на звучници 2x10W
Додатоци Можност за поврзување на бежична тастатура, повеке јазично мени
Димензии 90,3×55,3x18cm
Оперативен систем Android 9.0
Влезови за конекции SCART, HDMX x3, VGA, USB x2, CI+, Headphone, Coaxial Audio, Wi-Fi
Светлост 250CD/m2