FAVORIT Т-1798 • MILD
, ,

FAVORIT Т-1798

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92776

Моќност: 2200W
Капацитет: 1,7L
Голема Рачка

890,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Капацитет 1,7L
Моќност 2200W
Материјал на изработка Пластика
Функција Boil Dry Да
Начин на контрола Механички