FABBYGO MGS-8006 • MILD
, ,

FABBYGO MGS-8006

FABBYGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007323

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

899,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FABBYGO
Моќност 2000W
Брзини 2
Нивоа на температури 3