FABBYGO MGS-6901 • MILD
, ,

FABBYGO MGS-6901

FABBYGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007324

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Функција за ладен воздух

899,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FABBYGO
Моќност 2000W
Брзини 2
Нивоа на температури 3