Electrolux EZF5C50X • MILD
-31%
, ,

Electrolux EZF5C50X

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006757

16.499,00 ден 23.999,00 ден

На Залиха!

Вградна фурна INTUIT 360 Surround cook серија
Инокс/Црна
Pop In/Out копчиња на вовлекување
ЛЦД Дисплеј
Каталитичко самочистење
Капацитет 57л
Вентилатор во фурна
Surround cook – рамномерно распоредување на топлиот воздух во фурната
Врата со двојно стакло
Тајмер со 5 сетирања
Телескопски водилки на едно ниво
7 функции на рерната
Печење на две нивоа
Вклучени две тави + решетка
Инокс кој не остава отпечатоци
Звучна сигнализација за траење на програмата
Фексибилен горен греач за полесно чистење
Енергетска класа А
Димензии 590 x 560 x 594 мм