Микробранова печка ELECTROLUX EMM21000W • MILD
,

Микробранова печка ELECTROLUX EMM21000W

Electrolux
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006763

Димензии:28,7х48,5х42,2cm
Капацитет на рерната:21L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 24,5cm

7.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Electrolux EMM21000W
Микробранова печка
Бела боја
Капацитет 21 литар бруто
Функција за одмрзнување
Механички команди
5 нивоа на моќност
Моќност 800W
Селекција на температура за готвење
Звучен сигнал за завршеток на циклусот
Внатрешно осветлување
Вклучена ротациона решетка
Бучност 60dB
Димензии 28.7×48.5×42.2 цм

Шифра: 1006763 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд ELECTROLUX
Висина 28,7cm
Ширина 48,5cm
Длабочина 42,2cm
Енгергетска Класа A
Програма за скара Да
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 800W
Начин на контрола Механички