Правосмукалка за папел CENERIL 1000W • MILD
, ,

Правосмукалка за папел CENERIL 1000W

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92606

Моќност: 1000W
Капацитет на сад: 18L

2.600,00 ден

На Залиха!

Спореди

Ribimex Cenerill
MADE IN ITALY
Правосмукалка за пепел
Капацитет 18л.
Моќност 1000W
Променлив ХЕПА филтер кој може да се пере + Предфилтер вреќичка
Ергономска рачка за носење
1.10м флексибилно црево + 20цм метална цевка
Притисок 17Kpa