CANON PIXMA G3411 EUM/EMB EB1 • MILD
-14%
, ,

CANON PIXMA G3411 EUM/EMB EB1

CANON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007227

Стандардни картриџи за мастило:
GI-490
GI-490
GI-490
GI-490
Големини на хартија: A4, A5, B5, 10x15cm, 13x18cm, 20x25cm, пликови (DL, COM10), писма, правни

8.999,00 ден 10.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд CANON
Резолуција на печатење 4800×1200 dpi
Брзина на црно-бело печатење Прибл. 8,8 слики/мин
Брзина на печатење во боја Прибл. 5,0 слики/мин
Потрошувачка на кертриџи (обична хартија) Печатење A4 документи Црно-бело: 12.000 страници | Бои: 7000 страници