Candy FCT615N WIFI • MILD
-15%
, ,

Candy FCT615N WIFI

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

13.999,00 ден 16.499,00 ден

На Залиха!

Енергетска класа
А+
Картичка со податоци
Боја : црна
Чистење на рерната Систем за вода
Ротациониот секач не
Висина 59,5 см
Ширина 59,5 см
Длабочина 56,8 см
Број на програми 10