Машина за перење CANDY CS 1292 DE-S • MILD
-15%
,

Машина за перење CANDY CS 1292 DE-S

CANDY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012244

Енергетска класа:D
Капацитет:9kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:16
Димензии:85x53x60cm

18.699,00 ден 21.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Машина за перење
Полнење:фронтално
IoT App
Wifi
Енергетска класа:D
Капацитет:9kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:16
Детектор за тежина
Брзи програми
Паметна контрола
NFC технологија
Дополнителни содржини преку апликација
Технологија за активно движење
Одложен почеток
Дигитален дисплеј
Потрошувачка на енергија по 100 циклуси:76kWh

Шифра: 1012244 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд CANDY
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 53cm
Енгергетска Класа D
Вртежи 1200 врт./min
Програми 16
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 54dB