Фрижидер вграден CANDY CBL3518F • MILD
, ,

Фрижидер вграден CANDY CBL3518F

CANDY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011789

Eнергетска класа:F
Димензии:177×54х54,5cm
Капацитет: 104L
Ниво на бучава: 38dB

22.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

CANDY CBL3518F
Вграден фрижидер со долна комора
Low Frost технологија на ладење
Нето капацитет 264 литри (Дел за ладење 191л/Дел за замрзнување 73л)
Електронско управување
Автоматско одмрзнување во дел за ладење
Фиока за овошје и зеленчук
Реверзибилна врата
Потрошувачка на енергија годишно 275kWh
Нова F енергетска класа
Бучност 38dB
Димензии 177x54x54.5 цм

Шифра: 1011789 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд CANDY
Висина 177cm
Ширина 54cm
Длабочина 54,5cm
Енгергетска Класа F
Капацитет на замрзнувач 73L
Капацитет на ладилник 191L
Ниво на Бучава 38dB
Начин на контрола Механички копчиња