BRAUN MGK 7221 • MILD
, ,

BRAUN MGK 7221

BRAUN
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009933

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Мултистајлер
Двојно сечиво

4.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BRAUN MGK
Број на опции за должина 13
10 in 1 за брада, лице, коса, тело, уши и нос, плус машина за бричење Gillette Fusion5 ProGlide за блиско бричење
Време на полнење 1 час