BRAUN 9in1 MGK5080L/K-B1401008 • MILD
, ,

BRAUN 9in1 MGK5080L/K-B1401008

BRAUN
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007610

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Број на нивоа: 20
Двојно сечиво

4.190,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BRAUN MGK
Должина на сечење 0,5-10mm
Време на полнење 1 час
Број на опции за должина 13
10in1 за брада, лице, коса, тело, уши и нос, плус машина за бричење Gillette Fusion5 ProGlide за блиско бричење
Време на контиунирано работење 100 минути