Bosch WAN24062BY • MILD
-23%
, ,

Bosch WAN24062BY

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

26.999,00 ден 34.999,00 ден

На Залиха!

Енергетска ефикасност
Енергетска класа Ознака на буквата на A+++
Капацитет во кг
Капацитет за перење 7 кг
Димензии и тежина
Димензии (ШxВxД) 59,8 x 84,8 x 55 cm
Број на вртежи во минута 1200
Висина 81 – 90 cm
Длабочина 51 – 55 cm