BOSCH TKA 1410 V • MILD
, ,

BOSCH TKA 1410 V

BOSCH
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92118

Машина за приготвување на филтер кафе
Капацитет на сад за вода: 1,2l
Моќност: 1000W

1.999,00 ден

На Залиха!