BOSCH MSM 87110 • MILD
, ,

BOSCH MSM 87110

BOSCH
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92087

Моќност: 750W
Двојни сечива
Димензии: 40×6,3×6,3cm

3.599,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BOSCH
Моќност 750W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да