BOSCH MMBM 7G3M • MILD
, ,

BOSCH MMBM 7G3M

BOSCH
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92112

Моќност: 350W
Двојни сечива
Димензии: 30,8x12x11,6cm

5.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BOSCH
Моќност 350W
Материјал на сечива Пластика
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да