BOSCH MFQ36460 • MILD
, ,

BOSCH MFQ36460

BOSCH
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92058

Моќност:450W
Турбо Функција
Капацитет на сад: 0,5l

3.490,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BOSCH
Број на брзини 5
Моќност 450W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички