BOSCH MFQ3010S • MILD
, ,

BOSCH MFQ3010S

BOSCH
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92322

Моќност: 300W
Турбо Функција – Не

1.590,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BOSCH
Број на брзини 4
Моќност 300W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички