BOSCH MCM6000 • MILD
, ,

BOSCH MCM6000

BOSCH
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92060

Димензии: 17x9x9cm
Двојно сечиво
Материјал на изработка: Пластика

1.490,00 ден

На Залиха!