BOSCH HBG633NS1 • MILD
-30%
, ,

BOSCH HBG633NS1

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

34.999,00 ден 49.999,00 ден

На Залиха!

BOSCH HBG633NS1
 Serie 8
 Вградна фурна
 ИНОКС со голем 2.5″ Интерактивен Колор ЛЦД Дисплеј кој прикажува текст и работи на допир
 ВЕНТИЛАТОР
 Тајмер
 71л капацитет на фурната
 10 нивоа на загревање
 4Д топол воздух – рамномерна распределба на топлиот воздух на сите нивоа
 Телескопски водилки
 Eco clean direct панели на задниот ѕид
 алуминиумска рачка
 халогено осветлување
 А+ енергетска класа
 Димензии 60x60x54.8 цм