BLUETOOTH MS-259BT • MILD
, ,

BLUETOOTH MS-259BT

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92556

Функции: USB, SD CARD, влез за микрофон

1.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MN
Моќност 50W
RMS Моќност 12W
Димензии 36x17x17cm
Батерија 1800 mAh