BLUETOOTH MN-05 • MILD
, ,

BLUETOOTH MN-05

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92553

Функции: USB, SD CARD, влез за микрофон

1.399,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд MN
Моќност 50W
RMS Моќност 10W
Димензии 60,5×38,2x35cm
Батерија 1800 mAh