BLUETOOTH MF8251 CREATIVE MUVO • MILD
, ,

BLUETOOTH MF8251 CREATIVE MUVO

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92498

Безжичен звучник
Поврзување преку Bluetooth
Слот за USB
Со едно полнење до 6h работа

1.500,00 ден

На Залиха!