BEKO WUE8622XCW • MILD
-10%
, ,

BEKO WUE8622XCW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Prosmart Инвертер мотор
Енергетска класа:C
Капацитет:8kg Програми:15
Вртежи:1200 врт./min
Димензии:84x60x55cm

21.499,00 ден 23.999,00 ден

На Залиха!

Машина за перење
Prosmart Инвертер мотор
AquaWave®
OptiSense®
SteamCure
StainExpert™
Xpress Super Short 14 Min
Полнење:фронтално
Енергетска класа:C
Капацитет:8kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:15
Функциja за предперење
Одложен почеток
Заклучување за деца
Потрошувачка на енергија:62kWh
Потрошувачка на вода:38L
Ниво на бучава:54/74dB
Димензии:84x60x55cm