-26%
, ,

Beko WUE7612XST

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Prosmart Инвертер мотор
Енергетска класа:D
Капацитет:7kg Програми:15
Вртежи:1200 врт./min
Димензии:84x60x49cm

16.999,00 ден 22.999,00 ден

На Залиха!

Машина за перење
Prosmart Инвертер мотор
Полнење:фронтално
SteamCure ™
AddXtra
SilentTech ™
Aquawave®
Aquafusion®
Енергетска класа:D
Капацитет:7kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:15
Функциja за предперење
Брзо +
Одложен почеток
Заклучување за деца
Потрошувачка на енергија (kWh/100 циклуси):69kWh
Потрошувачка на вода (циклус):40L
Ниво на бучава:54/74dB
Димензии:84x60x49cm