-24%
, ,

BEKO WUE 9622XCW

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012439

Енергетска класа:C
Капацитет:9kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:15
Димензии:84x60x55cm

21.999,00 ден 28.990,00 ден

На Залиха!

brands

BEKO


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 84cm
Ширина 60cm
Длабочина 55cm
Енгергетска Класа C/td>
Вртежи 1200 врт./min
Програми 15
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 76dB