, ,

BEKO WUE 8736 XCM

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003928

Енергетска класа:A+++
Капацитет:8kg
Вртежи:1400 врт./min
Програми:15
Димензии:84x60x55cm

33.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 84cm
Ширина 60cm
Длабочина 55cm
Енгергетска Класа A+++
Вртежи 1200 врт./min
Програми 15
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 57dB