BEKO WUE 7722 XW0 • MILD
, ,

BEKO WUE 7722 XW0

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011456

Енергетска класа:A+++
Капацитет:7kg
Вртежи:1400 врт./min
Програми:15
Димензии:84x60x49cm

25.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 84cm
Ширина 60cm
Длабочина 49cm
Енгергетска Класа A+++/td>
Вртежи 1400 врт./min
Програми 15
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 73dB