Машина за перење Beko WUE 7636 XCM • MILD
,

Машина за перење Beko WUE 7636 XCM

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012001

Енергетска класа:A+++(-10)
Капацитет:7kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:15

29.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Машина за перење
Prosmart Инвертер мотор
Полнење:фронтално
SteamCure™
HomeWhiz® – Bluetooth
Aquawave®
OptiSense®
Aquafusion®
Дигитал дисплеј
Енергетска класа:A+++(-10)
Капацитет:7kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:15
Функциja за предперење
Одложен почеток
Заклучување за деца
Потрошувачка на енергија:156kWh
Потрошувачка на вода:9899L
Ниво на бучава:55/73dB
Димензии:84x60x49cm

Шифра: 1012001 Категорија: ,