BEKO WUE 7636 X0A • MILD
, ,

BEKO WUE 7636 X0A

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010395

Енергетска класа:D
Капацитет:7kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:15
Димензии:84x60x49cm

25.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 84cm
Ширина 60cm
Длабочина 49cm
Енгергетска Класа D
Вртежи 1200 врт./min
Програми 15
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 57dB