BEKO WUE 6411 XWW • MILD
, ,

BEKO WUE 6411 XWW

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91921

Енергетска класа:A+++
Капацитет:6kg
Вртежи:800 врт./min
Програми:15
Димензии:84x60x44cm

18.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 84cm
Ширина 60cm
Длабочина 44cm
Енгергетска Класа A+++
Вртежи 800 врт./min
Програми 15
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 75dB