BEKO TBN 6602 W • MILD
, ,

BEKO TBN 6602 W

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90605

Моќност: 600W
Двојни сечива
Заштита од прегревање

3.599,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Моќност 600W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 4
Капацитет на сад 1,5l