BEKO SIM 7124 B • MILD
,

BEKO SIM 7124 B

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90646

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

2.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Моќност 2400W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,4l
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 2m