Комбиниран фрижидер BEKO RCNE 560E60ZGWHN • MILD
-13%
, ,

Комбиниран фрижидер BEKO RCNE 560E60ZGWHN

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1004355

Eнергетска класа:D
Димензии:180х60х62cm
Капацитет на фрижидер: 356L
Капацитет на замрзнувач: 158L
Ниво на бучава: 38dB

54.999,00 ден 62.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Комбиниран фрижидер
Prosmart инвертер мотор
NоFrost двојно ладење
HarvestFresh – имитира 24-часовниот сончев циклус во фиоката за зеленчук задржувајќи ги витамините подолго
Led Illumination®
Bluetooth
CoolRoom®
Енергетска класа:D
Нето капацитет:514L
Капацитет на замрзнување:7.8-24kg/h
Капацитет на фрижидерот:256L
Капацитет на замрзнувачот:158L
Потрошувачка на енергија годишно:243.1kWh
Потрошувачка на енергија дневно:0.7kWh
Аларм на врата
Ниво на бучава:38dB
Димензии:192x70x74.5cm

 

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 192cm
Ширина 70cm
Длабочина 74,5cm
Енгергетска Класа D
Капацитет на фрижидер 356L
Капацитет на замрзнувач 158L
Ниво на Бучава 38dB
Начин на контрола Механички копчиња
Прилагодливи полици на врата Да