BEKO RCNA 366E 40ZXBN • MILD
, ,

BEKO RCNA 366E 40ZXBN

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003859

Eнергетска класа:E
Димензии:185,2×59,5х67cm
Капацитет на фрижидер: 215L
Капацитет на замрзнувач: 109L
Ниво на бучава: 39dB

35.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 185,2cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 67cm
Енгергетска Класа E
Капацитет на фрижидер 215L
Капацитет на замрзнувач 109L
Ниво на Бучава 39dB
Начин на контрола Механички копчиња
Прилагодливи полици на врата Да