BEKO RCNA 366 E30 ZXB • MILD
, ,

BEKO RCNA 366 E30 ZXB

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003860

Eнергетска класа:A++
Димензии:192х70х74,5cm
Капацитет на фрижидер: 215L
Капацитет на замрзнувач: 109L
Ниво на бучава: 40dB

33.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 192cm
Ширина 70cm
Длабочина 74,5cm
Енгергетска Класа A+
Капацитет на фрижидер 215L
Капацитет на замрзнувач 109L
Ниво на Бучава 40dB
Начин на контрола Механички копчиња
Прилагодливи полици на врата Да