BEKO MOB 20231 BG • MILD
, ,

BEKO MOB 20231 BG

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92144

Димензии:38,2х59,4х34,3cm
Капацитет на рерната:20L
Број на функции: 8
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 24,5cm

14.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 38,2cm
Ширина 59,4cm
Длабочина 34,3cm
Енгергетска Класа A
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 800W
Број на функции 8
Начин на контрола Механички