BEKO MGC 20100 S • MILD
,

BEKO MGC 20100 S

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90073

Димензии:26,2х45,2х32,5cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 24,5cm

7.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 26,2cm
Ширина 45,2cm
Длабочина 32,5cm
Енгергетска Класа A
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 700W
Начин на контрола Механички