Вградена микробранова печка BEKO MGB 25332 BG • MILD
, ,

Вградена микробранова печка BEKO MGB 25332 BG

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90069

Димензии:38,8х59,5х40cm
Капацитет на рерната:25L
Број на функции: 8
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 31,5cm
Електронско управување
LCD дисплеј
Моќност:900W
Моќност на грил:1000W
Капацитет:25L
Child Lock
Дигитален тајмер

18.499,00 ден

На Залиха!

Особини
Тип на уред: Built-in
Капацитет на внатрешноста (L): 25 L
Микробранова моќност (W): 900 W
Тип на контроли: Ротирачки, На Допир
Вртлив тањир:
Вграден дисплеј:
Боја на производот: Black, Stainless steel
Моќност на грилот: 1000 W
Број на нивоа на јачина: 5
Големина на тањирот (mm): 31.5 cm
Внатрешно осветлување:
Тип на дисплеј: LED
Вграден часовник: Y
Clock type: Electronic


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 38,8cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 40cm
Енгергетска Класа A
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 1000W
Број на функции 8
Начин на контрола Механички