Замрзнувач BEKO HSA 405 30N • MILD
, ,

Замрзнувач BEKO HSA 405 30N

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003818

Eнергетска класа:E Min Frost®
Димензии:86×129х67,5cm
Капацитет: 360L
Ниво на бучава: 40dB

24.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Хоризонтален замрзнувач
MinFrost®
Брзо замрзнување
Заклучување
Енергетска класа:F
Нето капацитет:360L
Капацитет на замрзнување:16.3kg/24h
Автономија без електрична енергија:24h
Потрошувачка на енергија дневно:0.8kWh
Потрошувачка на енергија годишно:313kWh
Максимална надворешна температура на околината:43 ° С
Минимална температура на надворешната средина:10 ° С
Ниво на бучава:40 dBA
Димензии:86x129x67.5cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 86cm
Ширина 129,5cm
Длабочина 67,5cm
Енгергетска Класа E
Капацитет на замрзнувач 360L
Ниво на Бучава 40dB
Начин на контрола Механички копчиња