Замрзнувач BEKO HSA 325 30N • MILD
, ,

Замрзнувач BEKO HSA 325 30N

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003776

Eнергетска класа:E Min Frost®
Димензии:86×110,5х67,5cm
Капацитет: 298L
Ниво на бучава: 40dB

22.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Хоризонтален замрзнувач
MinFrost®
Брзо замрзнување
Енергетска класа:F
Нето капацитет:298L
Капацитет на замрзнување:13.5kg/24h
Автономија без електрична енергија:24h
Потрошувачка на енергија дневно:0.7kWh
Потрошувачка на енергија годишно:288kWh
Максимална надворешна температура на околината:43 ° С
Минимална температура на надворешната средина:10 ° С
Ниво на бучава:40 dBA
Димензии:86×110.5×67.5cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 86cm
Ширина 110,5cm
Длабочина 67,5cm
Енгергетска Класа E
Капацитет на замрзнувач 298L
Ниво на Бучава 40dB
Начин на контрола Механички копчиња