BEKO FSE 64320 DS • MILD
, ,

BEKO FSE 64320 DS

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90096

Енгергетска класа: А
Димензии: 85х60х60cm
Број на функции: 8
Капацитет на рерната:66L
Герјни тела: 2 рингли + 2 плински горилника
SteamShine

22.499,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 60cm
Енгергетска Класа A
Капацитет на Рерна 66L
Конфигурација на герјни плочи 2 х Решоа на плин + 2 х рингли
Чистење со пареа SteamShine®
Број на функции 8
Дисплеј LED Екран
ТИП на Рерна Со Вентилатор
Тип на отварање на врата Надоле