, ,

BEKO DF7111PAW

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93284

Енергетска класа:B Кондензациска
Капацитет:7kg 15 програми
AquaWave технологија
Ниво на бучава:65dB
Димензии:84,6x60x56cm

20.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 84,6cm
Ширина 60cm
Длабочина 56cm
Енгергетска Класа B Кондензациска
Одвод Директен
Безбедност Child Lock
Капацитет 7kg
Програми 15
Дисплеј Индикатор за работниот програм
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 65dB