BEKO CJB 6100 W • MILD
, ,

BEKO CJB 6100 W

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90627

Моќност: 100W
Двојни сечива
Димензии: 25,5×15,5x17cm
Гумена подлога за поголема стабилост

2.299,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Моќност 100W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да