Тостер BEKO CGM 5202 R • MILD
, , , ,

Тостер BEKO CGM 5202 R

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90679

Grill Тостер
Моќност:2000W
Двострани нелепливи плочи
Регулација на моќноста
Термоизолациски рачки
Индикатор за топлина
4 нивоа на загревање

4.599,00 ден

На Залиха!

Grill Тостер
Моќност:2000W
Двострани нелепливи плочи
Регулација на моќноста
Термоизолациски рачки
Индикатор за топлина
4 нивоа на загревање


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Моќност 2000W
Автоматски термостат Да
Број на температурни нивоа 4
Димензија на плотна 13,5×39,5×32,5cm
Заштита од прегревање Да